A QLM Logistics Solutions Kft. iparágában az egyik leggyorsabban fejlődő, legszélesebb termékskálával rendelkező raktári állványrendszerekkel, anyagmozgató gépekkel, ipari kapu- és dokkolástechnikával, logisztikai szoftverekkel és raktárlogisztikai rendszertervezéssel foglalkozó mérnökiroda Magyarországon.

Tudjuk, hogy piaci pozíciónk folyamatos erősödésében nagy szerepet játszik munkatársaink elkötelezettsége és a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai tudása. Ezért nagy hangsúlyt fektetünk a megfelelő munkahelyi környezet kialakítására, ahol családias hangulatú, nem multinacionális cégkultúra várja mérnökirodánkat erősíteni szándékozó szakembereket.

Küldje el szakmai önéletrajzát a karrier@qlm.hu email címre!

Értékesítési csapatunkba keresünk

Értékesítő – szaktanácsadó, vonalkód-technikai üzletág

Az értékesítő-szaktanácsadó munkatárs elsődleges feladata a cégcsoport prémium kategóriás vonalkód-technikai megoldásainak értékesítése új és meglévő partnerek részére.

Olyan munkatársat keresünk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál jóval magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelni, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú cégkultúrát ajánlunk.

Melyek a munkatárs feladatai?

  • Vonalkód-technikai megoldások értékesítése új és meglévő partnereink részére
  • A meglévő ügyfelekkel való személyes kapcsolat kiépítése, potenciális ügyfelek felkutatása
  • Az ügyfél folyamatainak, igényeinek alapos megismerése, koncepcióalkotás
  • Ajánlatok készítése, prezentálása, ajánlati állomány kezelése, szerződéskötés

Mire van szükség a pozíció betöltéséhez?

  • felsőfokú műszaki vagy informatikai végzettség
  • műszaki érdeklődés, motiváltság, fogékonyság
  • folyamat- és rendszerszemlélet, lényeglátás
  • meglévő kapcsolatrendszer és hasonló területen szerzett tapasztalat előny
  • angol nyelv ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Mit kínálunk az új kolléga számára?

  • versenyképes alapbér + jutalék
  • céges autó, laptop, telefon
  • hosszú távú karrier
  • szállítói és belső képzések

Munkavégzés helye

  • Budapest

Jelentkezés módja: email-ben fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a gyorgy.pap@qlm.hu email címen.

Raktár-logisztikai szoftverünk és a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztésére keresünk

JavaEE/Javascript senior fejlesztő

munkatársat, aki szorosan együttműködve a szoftver architekt-tel, valamint esetenként a külső fejlesztő cég munkatársaival alakítja/fejleszti a cég termékét.

Melyek lesznek a munkatárs vezetői és szakmai feladatai?

A senior fejlesztő munkatárs legfőbb feladata a tanácsadók által megfogalmazott üzleti igények alapján az önálló fejlesztési feladatok végrehajtása és szükség esetén szakmai koordinációja, a tervezési feladatok kivitelezése, kapcsolattartás a projektet kezelő tanácsadókkal.

Melyek a munkatárssal szemben támasztott elvárások?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves Java és/vagy Javascript fejlesztői tapasztalat
  • Csoportmunkára való képesség
  • Igényesség, szándék a folyamatos fejlődésre
  • Középfokú angol nyelvtudás

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:

  • CSS3, JQuery (UI), HTML5 ismeretek, UX ismerete, adatbázis-kezelők ismerete, teljesítmény-hangolási tapasztalat
  • Logisztikai terület ismerete, hasonló szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Raktár automatizáláshoz kapcsolódó MFC (material flow control) réteg fejlesztésében való jártasság

Számunkra az ideális JavaEE/Javascript senior fejlesztőt a fejlődés és az új megoldások iránti vágy motiválja. Szeret önállóan gondolkodni, kiáll elképzelései mellett, konstruktívan támogatja a tanácsadók munkáját technológiai ötletekkel, melyek a megoldás mély, technológiai szintű értéséből és a technológia adta lehetőségek ismeretéből fakadnak. A pozíció olyan technológiai/termék szintű fejlesztőt takar, aki a folyamatokat átlátja és képes arra, hogy önállóan kezeljen egy üzleti folyamatot/modult.

Mit kínál a QLM cégcsoporthoz tartozó QLM-WaProM Kft. a munkatársai részére?

Versenyképes fizetés + juttatások

Innovatív szakmai környezet

Jó hangulatú, fiatal csapat

Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (Törökbálint opcionális)

A munkaviszony jellege: teljes munkaidős főállás, határozatlan idejű munkaszerződéssel

Jelentkezés módja: email-ben fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal az anita.szerencses@qlm-waprom.hu címen.

JavaEE/Javascript fejlesztő

Melyek lesznek a munkatárs feladatai?

A fejlesztő munkatárs legfőbb feladata a tanácsadók által megfogalmazott üzleti igények alapján a konkrét fejlesztési feladatok végrehajtása.

  • Minimum 2-3 éves Java és/vagy Javascript fejlesztői tapasztalat

Számunkra az ideális JavaEE/Javascript fejlesztőt a fejlődés és az új megoldások iránti vágy motiválja. Szeret önállóan gondolkodni, kiáll elképzelései mellett, konstruktívan támogatja a tanácsadók munkáját technológiai ötletekkel.

QLM Logistics Solutions
minden jog fenntartva 2013